Tento web používá cookies
K poskytování služeb, reklam a analýze návštěvnosti využívá tento web cookies.
×
 x 

0

 

 

 Koupelnové doplňky

 

KOUPELNA A TOALETA SLOUŽÍ NÁM

Pomůžeme Vám s dokončením Vaší koupelny a toalety tak, abyste nemuseli opět za krátký čas řešit další úpravy a změny. Použitím kvalitních a odolných materiálů při výrobě sanitárních prvků budete dříve řešit rekonstrukci obkladů a dlažeb než-li výměnu provozem poškozených a zkorodovaných koupelnových doplňků.
Mezi tyto materiály patří nerezová ocel (jakosti AISI304 nebo AISI316) s leštěnou nebo kartáčovanou povrchovou úpravou, dále pak mosaz s povrchovou úpravou chrom LESK nebo SATÉN. I přes agresivnost vlhkého prostředí v prostorách koupelen a toalet, díky těmto materiálům poskytujeme na výrobky záruku 10 let.

Sortiment produktů SANITY zahrnuje poličky, mýdlenky, dávkovače, držáky a sušáky ručníků, věšáky a věšáčky, držáky a zásobníky toaletního papíru, WC soupravy a mnoho dalších stylově a především účelně řešených sanitárních prvků.


Záleží jen na Vás a Vaší fantazii jak si nejen funkčně, ale i esteticky dotvoříte koupelnu a toaletu k dokonalosti.

 

Banner - reklama-malá

 upoutávka gp 200x200

 

Rychlý kontakt

Adresa:
Plotní 332/73, 602 00 Brno
info@gozmetal.cz

Telefony:
+420 545 233 447
+420 736 484 733

Informace pro kupující

O NAŠEM ESHOPU

V našem eshopu si můžete objednat široký sortiment koupelnových doplňků z nerezové oceli v různé povrchové úpravě a v neposlední řadě také pomůcky z našeho programu REHA pro pohybově postižené.

Kontaktujte nás!

Call Center

Nevíte si rady? Kontaktujte nás

Kontakt!

Pomoc